Referencje

Post dodany:11.21.2017

Zachęcamy do dodania referencji na temat współpracy z naszym zespołem.

11 Comments

    • Gdybyśmy organizowali wesele ponownie ani minuty nie zastanawialibyśmy się nad wyborem zespołu. Zdecydowanie jesteście najlepsi! Super muzyka na żywo! Piękne wokale! No i imponujący skład zespołu! Wielu gości było zaskoczonych liczbą 🙂 Dzięki Wam nasze wesele było super i każdy z gości bawił się świetnie przy Waszej muzyce!!! Gorąco polecamy Was każdemu! Pozdrawiamy 🙂

      • 2016-09-19 12:52:27
    • Dziekujemy za piekna muzyke, ktora zagraliscie dla nas podczas naszego wesela. Brzmienie bylo fantastyczne a Paulina ma przepiekny glos. Panowie gitarzysci… show na scenie i perfekcyjne granie, nowy perkusista – mega zmiana….. Na naszej plycie brzmicie super i pot z Was sie leje – tak sie wczuliscie w role. Dziekujemy, polecamy i pozdrawiamy!

      • 2016-10-15 23:04:00
    • Dziękujemy Zespołowi Sixband za…i tu można rozpocząć mnóstwo pochwał, nie tylko z naszej strony, ale także naszych Gości, którzy bawili się na balu sylwestrowym w Pałacu w Sypniewie. Jesteśmy pod wrażeniem zabawy i radości jaką Nam zapewniliście. Dziękujemy za pełen profesjonalizm i dopasowanie repertuaru. Dzięki Wam nasz sylwester był wyjątkowy. Wszystkim polecamy Zespół Sixband.

      • 2017-01-30 20:21:46
    • Jeżeli szukasz zespołu na miarę swoich potrzeb. Grającego na żywo, z fajnym i różnorodnym repertuarem to polecamy Wam ten zespół. Six Band polecili nam znajomi, nie zawiedlismy się….
      Pozdrawiamy – Iwona i Sławek E.

      • 2017-03-17 07:46:38
    • Rewelacyjny zespół muzyczny na wesele! Profesjonalne podejście do oczekiwań klienta. Gorąco polecamy- Edyta i Wojtek z Gdyni.

      • 2017-03-18 15:13:36
    • Dziękujemy za profesjonalną oprawę muzyczną podczas wesela. Wykonaliscie kawał dobrej roboty! Każdy z członków zespołu posiada niebywały talent muzyczny, co zreszta przekładało się na pełen parkiet do samego rana. Polecamy!

      • 2017-05-01 07:40:34
    • Chcielibyśmy Wam raz jeszcze bardzo podziękować za niezapomnianą zabawę weselną i miłą współpracę. Z Waszą pomocą udało nam się stworzyć niezapomniane wesele 🙂 Pomimo tego, że od wesela minęło już trochę czasu – goście nadal wspominają Wasz występ.

      Dziękujemy, będziemy polecać i mamy nadzieję do zobaczenia.

      Agnieszka i Miachał – 27.05.2017 Jastrzębia Góra

      • 2017-07-13 11:15:55
    • Polecamy i dziękujemy za wspólną zabawę. Goście byli bardzo zadowoleni. Świetne brzmienie. Dodatkowo duża elastyczność i profesjonalizm

      • 2017-07-14 08:05:48
    • 17/06/17, mimo ogromnego stresu jaki towarzyszył nam od samego rana, pozwoliliście swoją świetnie wykonaną pracą totalnie się zrelaksować i dobrze bawić 🙂 Goście, jak i my sami, byliśmy mega zadowoleni z tego jak super rozkręciliście towarzystwo – zresztą Wy sami byliście też pod wrażeniem naszych gości i tego jak się potrafią bawić 🙂 Braliśmy Was w ciemno, nawet jeszcze przed zmianą nazwy zespołu – nie ma co ukrywać, że pierwiastek niepewności był, ale szybko wszelkie niepewności zostawiliście w tyle 🙂 Super skład, profesjonaliści w każdym calu, pogodni, kontaktowi – z czystym sumieniem polecamy Was każdemu! Oprawa muzyczna na weselu bardzo dużo znaczy, więc tym bardziej jesteśmy szczęśliwi że trafiliśmy właśnie na Was! DZIĘKUJEMY!

      • 2017-07-15 08:05:07