fbpx
team
Instrumenty klawiszowe

Łukasz Eckert info@sixband.pl

klawiszowiec, aranżer, absolwent szkoły muzycznej Yamaha, od 1997 związany był z nieistniejącym już zespołem SAVOY. Wraz z zespołem SAVOY zwyciężył w wielu konkursach i przeglądach kapel. Z muzyką związany od najmłodszych lat, naukę gry na pianinie zaczął w 3 klasie szkoły podstawowej w ognisku muzycznym. Doświadczenie zdobywał w różnych formacjach muzycznych w kraju jak i za granicą (od 2011 roku Łukasz mieszka i rozwija się zawodowo w  Holandii, tam od 4 lat prowadzi polonijne trio Hola Band, które w 2015 roku zostało laureatem konkursu Zdolna Polonia w Holandii. Zespół Hola Band współpracuje z wiodącymi polskimi organizacjami w Holandii, gra eventy dla ambasady PL,Polish Chamber, Nostri Mundi, eksluzywnych domów mody, min.: Hardies Ladies Fashion itd.Zespół miał przyjemność wystąpić jako support przed Lombardem i Stachurskim. Holenderska działalność muzyczna Łukasza została zauważona przez jedną z najbardziej poczytnych gazet – AD.nl (skan artykułu w galerii).

Łukasz stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach branżowych z zakresu nagłaśniania, realizacji dźwięku czy typowych warsztatach instrumentalnych i zlotach organizowanych min. przez stowarzyszenie MuzyczneForum.pl

Poza grą na instrumentach klawiszowych Łukasz jest managerem zespołu, zajmuje się wszelkimi sprawami związanymi ze sprzętem, repertuarem, wizerunkiem zespołu, marketingiem czy logistyką.

Muzyczne inspiracje:
Jean Michel Jarre
Sławomir Łosowski
Marek Biliński