Oferta Weselna

Od samego początku ideą zespołu na wesele Six Band Bydgoszcz, Toruń było granie na żywo. Muzyka grana bez półplaybacków nie jest sztuczna, monotonna, a słuchacze odbierają ją bardzo pozytywnie. Grając na żywo wprowadzamy specyficzny klimat. Możemy łatwo dostosować się do tempa bawiących się osób, przerwać czy przedłużyć dany utwór bez żadnego problemu. Zespół tworzą doświadczeni muzycy, z wieloletnim stażem na wielu scenach muzycznych, popartym wykształceniem muzycznym.
By sprostać Państwa oczekiwaniom często współpracujemy z dodatkowymi muzykami, co daje nam wiele możliwości rozbudowania składu i instrumentarium.

Członkowie zespołu komunikatywnie posługują się językiem angielskim, niemieckim, czy holenderskim. Mamy duże doświadczenie w obsłudze wesele wielonarodowych. Mieliśmy przyjemność grać na weselach polsko - angielskich, polsko - holenderskich, polsko - niemieckich, polsko - szkockich więc jesteśmy otwarci na nowe wyzwania!

Zapraszając nas na swoje wesele mogą być Państwo pewni profesjonalnej oprawy muzyczno - świetlnej najważniejszego dnia w swoim życiu. Do każdej realizacji podchodzimy z sercem i wyczuciem. Staramy się poznać potrzeby, wymagania czy specjalne życzenia Klienta. Pozwala to nam na odpowiednie przygotowanie i poprowadzenie uroczystości. Setki zagranych i udanych imprez, rozbudowane instrumentarium, gdzie instrumenty grają, a nie są sceniczna dekoracją... atrakcyjny, przekrojowy repertuar, wokale damskie i męskie to nasze niezaprzeczalne atuty.

Kiedy gramy, wykonujemy bloki utworów złożone z 6 lub 8 piosenek, a jeśli zabawa trwa na całego, to przedłużamy blok o kolejne hity. Gdy na twarzach tańczących zaczyna być widoczne zmęczenie, biesiadną piosenką "A teraz idziemy na jednego" zapraszamy wszystkich na krótki odpoczynek... W przerwach serwujemy nastrojową, spokojną muzykę, przy której przyjemnie się rozmawia oraz degustuje weselne pyszności. Gramy głównie na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, pomorskiego, wielkopolskiego, ale docieramy także w inne zakątki kraju.

W trakcie wesela oprócz tradycyjnych oczepin integrujemy gości ciekawymi zabawami, zatańczymy w rytmie Zorby, Kankana czy kaczuszek. Będzie okazja pośpiewać przy stołach w bloku typowo biesiadnym, podczas którego wychodzimy do gości z akustycznymi instrumentami: saksofon, akordeon, gitary, nie zabraknie także zabaw dla najmłodszych. Tradycyjnym weselnym pociągiem zwiedzimy najciekawsze kraje Europy i nie tylko. To nie koniec atrakcji, bo kujawsko- pomorski zespół na wesele Six Band w trakcie imprezy realizuje bloki tematyczne typu Abba show, country – kiedy to odpowiednio ucharakteryzowany zespół zabierze Państwa w muzyczną podróż.

Posiadamy atrakcyjny i przekrojowy repertuar, przy którym bawią się wszyscy bez względu na wiek. Gramy zarówno utwory polskie, jak i zagraniczne. Staramy się tak dobierać repertuar, aby zadowolić gusta każdego odbiorcy. Utwory gramy we własnych aranżacjach. Na życzenie opracujemy dowolny utwór i zagramy go na Twojej uroczystości.

Muzyka to nasza pasja!!!